Kawa do biura

Lubisz codziennie znaleźć chwilę na filiżankę pysznej kawy? My również. I chyba większość osób stara się tak zagospodarować czas w pracy, by chociaż na chwilę móc oderwać się od obowiązków i zrobić krótką przerwę z kubkiem lub filiżanką. Dlatego aneks kuchenny jest doskonałym miejscem na chwilę luźniejszej rozmowy, żarty i miłe spędzanie czasu. Po takiej przerwie każdy wraca do pracy w lepszym humorze. Możesz poprawić go jeszcze bardziej, jeśli zainwestujesz w dobry ekspres i kawę. Droga kawa do biura to niepotrzebny wydatek? Przede wszystkim wysoka jakość wcale nie musi oznaczać wysokiej cenie. Bardzo dobrą kawę możesz zakupić również w formie wygodnych kapsułek – w zależności od preferencji możesz uzupełniać firmowe zapasy o nowe smaki lub klasyczne i sprawdzone rozwiązania. Dzięki naszej specjalnej ofercie taki wydatek wcale nie będzie ekstrawagancją – tak naprawdę nie odczujesz większej różnicy, za to Twoi pracownicy zauważą tę zmianę z pewnością. Nie tylko oni skorzystają: dobra kawa to znakomita wizytówka, jeśli Twoja firma zajmuje się także obsługą klientów. Kontrahent przychodzi w sprawie rozliczeń? Klient zastanawia się nad podpisaniem umowy? A może zapraszasz do siebie często inwestorów?

Niezależnie od okazji, dobra kawa znakomicie będzie pasowała do wszelkich rozmów biznesowych. Coraz więcej firm stawia na takie pozornie mało znaczące drobiazgi, które jednak doskonale budują wizerunek. Wiele salonów fryzjerskich czy kosmetycznych oferuje swoim klientkom kawę w czasie oczekiwania na wizytę czy podczas trwania zabiegu. Jeśli w Twoim biurze do tej pory dostępna była tylko zwykła herbata i sypana kawa, warto postawić na coś lepszego. Dzięki kapsułkom możesz zaproponować klientom wiele rodzajów naprawdę dobrej i aromatycznej kawy. Dobry ekspres do kawy nie musi być wielkim wydatkiem, a dzięki systemowi kapsułek przygotowywanie kawy będzie wygodne i niekłopotliwe. Cały. ten rytuał z odmierzaniem, przesypywaniem, czyszczeniem ekspresu to strata cennych minut podczas przerwy. Po co aż tak utrudniać sobie codzienne czynności? Wystarczy zakupić ekspres na kapsułki i później uzupełniać na bieżąco zapasy. Dostępne w naszej ofercie rodzaje kawy sprawią, że nawet przeciwnicy tego napoju znajdą coś dopasowanego do swoich preferencji. Zaproś swoich pracowników na aromatyczną kawę w czasie przerwy i przekonaj się, jak wiele ciekawych rozwiązań i pomysłów mogą Ci przez ten czas podsunąć. No i zyskujesz przy tym świetną kawę, którą możesz delektować się na co dzień.

O autorze
Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Pola wymagane są oznaczone jako *

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

clear formWyślij